J.Matějčková - nemoc
J.Příběnská - RD
Třída AUI3 ( skupina AU ) - 1. - 2.h. - exkurze - Semrád, Jiránková

Suplování:   Pátek 23.2.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 23.2.2018 (10:37)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

AUI3

 

EX

EX

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Jiránková Ivana (EX)

 

-

ROZ

               

Krešáková Pavla (NEM)

 

HRU

VAN

-

BAS

-

..

       

Matějčková Jana (NEM)

 

ELL

SHO

-

ZVĚ

-

..

-

-

-

 

Matějčková Jana (ŠKOL)

-

                 

-

Příběnská Jitka (RD)

 

>>

>>

-

-

-

..

       

Semrád Petr (EX)

 

-

NOI

               

Zvěřinová Jaroslava (ŠKOL)

-

                 

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Basíková Petra

4.hod

spojeno (KRŠ NEM)

Aj

AK2 (AU)

(255)

 

Cícha Radek

2.hod

přesun <<

Aj

VČ1 (AJ1)

(146)

z 20.2. 5.hod

Cimpová Dagmar

2.hod

přesun <<

Aj

VČ1 (AJ2)

(115)

z 20.2. 5.hod

Černá Libuše

5.hod

přesun <<

Obn

VČE4

(105)

z 20.2. 3.hod

Ellederová Jitka

1.hod

spojeno (MAT NEM)

PEK

VČ2 (NJ1)

(148)

 

Färber Stanislav

1.hod

přesun <<

Mat

VČE4

(105)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

Mat

VČE4

 

na 1.hod

Frejlachová Jana

3.hod

přesun <<

Eko

PO2

(266)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

Eko

PO2

 

na 3.hod

Herková Jitka

1.hod

přesun <<

TK

AUI3 (IN)

(251)

z 21.2. 8.hod

 

2.hod

přesun <<

TK

AUI3 (IN)

(251)

z 21.2. 9.hod

Hrubeš Jan

1.hod

spojeno (KRŠ NEM)

Mat

HT3

(149)

 

Janda František

2.hod

odpadá

Tv

VČ1

 

zrušeno

 

6.hod

přesun >>

Tv

VČE4

 

na 20.2. 3.hod

Kubovský Jan

6.hod

přesun >>

Mat

PO1

 

na 21.2. 5.hod

Michálková Lenka

3.hod

přesun <<

SČJ

HT4

(144)

z 21.2. 3.hod

Mikolášek Milan

1.hod

odpadá

Obn

AUI3

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Cjl

AUI3

 

zrušeno

Novotná Ivana

2.hod

spojeno (SEM EX)

Eko

AK2 (AU)

(047)

 

Roztočilová Eva

2.hod

spojeno (JIR EX)

Tech

CI1 (IN1)

(063)

 

Shonová Olga

2.hod

spojeno (MAT NEM)

Nj

VČE4 (NJ1)

(111)

 

Vaňková Eva

2.hod

spojeno (KRŠ NEM)

Aj

PO1 (AJ1)

(230)

 
 

3.hod

přesun >>

Aj

HT4

 

na 21.2. 5.hod

Vosolová Renata

2.hod

přesun <<

Eko

HT4

(144)

z 21.2. 5.hod

Vránek Jiří

3.hod

přesun >>

Cjl

PO2

 

na 22.2. 2.hod

Zvěřinová Jaroslava

4.hod

spojeno (MAT NEM)

Nj

HT3 (NJ1)

(149)

 

Změny v rozvrzích tříd:

AK2

2.hod

Eko

AU

(047)

spojí

Novotná Ivana

(SEM)

 

4.hod

Aj

AU

(255)

spojí

Basíková Petra

(KRŠ)

AUI3

1.hod

TK

IN

(251)

přesun <<

Herková Jitka

z 21.2. (St) 8.hod

 

1.hod

Obn

   

odpadá

 

(MIK)

 

2.hod

TK

IN

(251)

přesun <<

Herková Jitka

z 21.2. (St) 9.hod

 

2.hod

Cjl

   

odpadá

 

(MIK)

CI1

2.hod

Tech

IN1

(063)

spojí

Roztočilová Eva

(JIR)

HT3

1.hod

Mat

 

(149)

spojí

Hrubeš Jan

(KRŠ)

 

4.hod

Nj

NJ1

(149)

spojí

Zvěřinová Jaroslava

(MAT)

HT4

2.hod

Eko

 

(144)

přesun <<

Vosolová Renata

z 21.2. (St) 5.hod

 

2.hod

Cjl

   

přesun >>

 

na 21.2. (St) 3.hod

 

3.hod

SČJ

 

(144)

přesun <<

Michálková Lenka

z 21.2. (St) 3.hod

 

3.hod

Aj

   

přesun >>

 

na 21.2. (St) 5.hod

KČ2

6.hod

Tv

   

odpadá

 

(KRŠ)

PO1

2.hod

Aj

AJ1

(230)

spojí

Vaňková Eva

(KRŠ)

 

6.hod

Mat

   

přesun >>

 

na 21.2. (St) 5.hod

PO2

3.hod

Eko

 

(266)

přesun <<

Frejlachová Jana

z 6.hod

 

3.hod

Cjl

   

přesun >>

 

na 22.2. (Čt) 2.hod

 

6.hod

Eko

   

přesun >>

 

na 3.hod

VČ1

2.hod

Aj

AJ2

(115)

přesun <<

Cimpová Dagmar

z 20.2. (Út) 5.hod

 

2.hod

Aj

AJ1

(146)

přesun <<

Cícha Radek

z 20.2. (Út) 5.hod

 

2.hod

Tv

   

odpadá

 

(JAN)

VČ2

1.hod

PEK

NJ1

(148)

spojí

Ellederová Jitka

(MAT)

 

6.hod

Dej

   

odpadá

 

(MAT)

VČ3

6.hod

Cjl

   

odpadá

 

(PŘÍ)

VČE4

1.hod

Mat

 

(105)

přesun <<

Färber Stanislav

z 5.hod

 

1.hod

Cjl

   

přesun >>

 

na 20.2. (Út) 4.hod

 

2.hod

Nj

NJ1

(111)

spojí

Shonová Olga

(MAT)

 

5.hod

Obn

 

(105)

přesun <<

Černá Libuše

z 20.2. (Út) 3.hod

 

5.hod

Mat

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

6.hod

Tv

   

přesun >>

 

na 20.2. (Út) 3.hod

Pedagogický dohled u třídy:

AUI3 (AU), 1., 2. hod - Jiránková Ivana, Semrád Petr

 

 

J.Zvěřinová, J.Matějčková - školení Praha
J.Vránek, I.Prošková - školení
Třída AU3 - Jiránková, Semrád- exkurze Tábor
J.Hrubeš - ráno lékař

Suplování:   Pondělí 26.2.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 23.2.2018 (10:37)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

AU3

 

EX

EX

EX

EX

EX

EX

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Hrubeš Jan (LEK)

 

..

-

               

Jiránková Ivana (EX)

 

-

-

-

..

>>

-

       

Matějčková Jana (ŠKOL)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Prošková Ivana (ŠKOL)

-

-

-

VSL

-

-

-

-

-

-

-

Semrád Petr (EX)

 

STJ

..

..

..

..

-

       

Vránek Jiří (ŠKOL)

-

>>

-

..

..

-

..

-

-

-

-

Zvěřinová Jaroslava (ŠKOL)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Basíková Petra

1.hod

odpadá

Aj

AU3

 

exkurze

 

8.hod

přesun >>

Aj

KČ3

 

na 28.2. 2.hod

Cícha Radek

6.hod

odpadá

Aj

CU2 (AJ1)

 

zrušeno

Frejlachová Jana

6.hod

přesun <<

Eko

PO1

(230)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Eko

PO1

 

na 6.hod

 

8.hod

přesun >>

Eko

PO1

 

na 22.2. 5.hod

Honsová Helena

4.hod

přesun >>

Zpv

KČ1

 

na 28.2. 3.hod

Hrubeš Jan

5.hod

navíc

Ikt

AE1 (IKT1)

(148)

za odpadlou

Kofroňová Soňa

1.hod

navíc

Nj

VČ1

(115)

přespočetná hod.

 

4.hod

navíc

Aj

CU2

(063)

do úvazku

 

6.hod

odpadá

Aj

CU2 (AJ2)

 

zrušeno

Kubovský Jan

3.hod

přesun <<

Mat

PO2

(266)

z 1.3. 6.hod

 

4.hod

přesun <<

Mat

KČ1

(020)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Mat

KČ1

 

na 4.hod

Mikolášek Milan

6.hod

odpadá

Cjl

AU3

 

exkurze

Musil Petr

5.hod

navíc

Ikt

VČ1

(227)

do úvazku

 

5.hod

odpadá

Ikt

VČ1 (IKT1)

 

zrušeno

 

6.hod

navíc

Ikt

AE1 (IKT2)

(113)

přesun

 

6.hod

odpadá

Ikt

VČ1 (IKT2)

 

zrušeno

 

7.hod

přesun <<

Ikt

PO2 (IKT1)

(113)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

Ikt

PO2 (IKT1)

 

na 7.hod

Nováková Irena

1.hod

přesun <<

Uce

HT3

(149)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Uce

HT3

 

na 1.hod

Novotná Ivana

4.hod

přesun <<

Eko

AUI2

(238)

z 27.2. 6.hod

 

5.hod

přesun <<

Eko

AUI2

(238)

z 9.hod

 

5.hod

odpadá

Eko

AU3

 

exkurze

 

9.hod

přesun >>

Eko

AUI2

 

na 5.hod

Šťastný Marcel

6.hod

přesun >>

Tv

AE1

 

na 1.3. 7.hod

Štrouf Jan

1.hod

spojeno (SEM EX)

ODg

AUI2 (AU)

(251)

 
 

4.hod

odpadá

IVK

AUI2 (IN)

 

zrušeno

 

5.hod

přesun >>

OCV

AUI2 (IN)

 

na 27.2. 7.hod

Vosátka Jiří

7.hod

přesun <<

Ikt

PO2 (IKT2)

(227)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

Ikt

PO2 (IKT2)

 

na 7.hod

Vosolová Renata

3.hod

supl. (PRO ŠKOL)

Uce

VČ3

(102)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

AE1

5.hod

Ikt

IKT1

(148)

navíc

Hrubeš Jan

 
 

5.hod

Fyz

   

odpadá

 

(SEM)

 

6.hod

Ikt

IKT2

(113)

navíc

Musil Petr

 
 

6.hod

Tv

   

přesun >>

 

na 1.3. (Čt) 7.hod

AUI2

1.hod

ODg

AU

(251)

spojí

Štrouf Jan

(SEM)

 

4.hod

Eko

 

(238)

přesun <<

Novotná Ivana

z 27.2. (Út) 6.hod

 

4.hod

ODg

AU

 

odpadá

 

(SEM)

 

4.hod

IVK

IN

 

odpadá

 

(STJ)

 

5.hod

Eko

 

(238)

přesun <<

Novotná Ivana

z 9.hod

 

5.hod

ZTV

AU

 

přesun >>

 

na 27.2. (Út) 7.hod

 

5.hod

OCV

IN

 

přesun >>

 

na 27.2. (Út) 7.hod

 

9.hod

Eko

   

přesun >>

 

na 5.hod

CU2

4.hod

Aj

 

(063)

navíc

Kofroňová Soňa

 
 

4.hod

Cjl

   

odpadá

 

(VRÁ)

 

6.hod

Aj

AJ1

 

odpadá

 

(CÍCH)

 

6.hod

Aj

AJ2

 

odpadá

 

(KOF)

HT3

1.hod

Uce

 

(149)

přesun <<

Nováková Irena

z 8.hod

 

1.hod

Mat

   

odpadá

 

(HRU)

 

8.hod

Uce

   

přesun >>

 

na 1.hod

KČ1

4.hod

Mat

 

(020)

přesun <<

Kubovský Jan

z 8.hod

 

4.hod

Zpv

   

přesun >>

 

na 28.2. (St) 3.hod

 

8.hod

Mat

   

přesun >>

 

na 4.hod

KČ3

8.hod

Aj

   

přesun >>

 

na 28.2. (St) 2.hod

PO1

6.hod

Eko

 

(230)

přesun <<

Frejlachová Jana

z 7.hod

 

7.hod

Eko

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

Eko

   

přesun >>

 

na 22.2. (Čt) 5.hod

PO2

3.hod

Mat

 

(266)

přesun <<

Kubovský Jan

z 1.3. (Čt) 6.hod

 

3.hod

Cjl

   

odpadá

 

(VRÁ)

 

6.hod

Psy

   

odpadá

 

(VRÁ)

 

7.hod

Ikt

IKT1

(113)

přesun <<

Musil Petr

z 9.hod

 

7.hod

Ikt

IKT2

(227)

přesun <<

Vosátka Jiří

z 9.hod

 

9.hod

Ikt

IKT1

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

9.hod

Ikt

IKT2

 

přesun >>

 

na 7.hod

VČ1

1.hod

Nj

 

(115)

navíc

Kofroňová Soňa

 
 

1.hod

ZPS

   

přesun >>

 

na 27.2. (Út) 1.hod

 

5.hod

Ikt

 

(227)

navíc

Musil Petr

 
 

5.hod

Ikt

IKT1

 

odpadá

 

(MUS)

 

6.hod

Ikt

IKT2

 

odpadá

 

(MUS)

VČ3

3.hod

Uce

 

(102)

supluje

Vosolová Renata

(PRO)

Pedagogický dohled u třídy:

AU3, 1.- 6. hod - Jiránková Ivana, Semrád Petr

 

 

Třída IS2 - D.Novotná - 6. - 10. - 2.skupina Praxe
H.Borůvková - školení ČB
13:30 - školení PO - Areál - Färber, Semrád, Šťastný, Musil

SIC školy - besedy s ÚP - 1. - 2.AU3 - 1.Färber-2.h.Semrád
3. - 4.h.KČ3 - 3.Dvořáček-4.Musil

Suplování:   Úterý 27.2.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 23.2.2018 (10:37)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

AU3

 

ŠKAK

ŠKAK

               

HT1

           

ODP

       

KČ3

     

ŠKAK

ŠKAK

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Borůvková Hana (ŠKOL)

 

-

-

-

..

-

..

..

..

..

-

Dvořáček Tomáš (SKAK)

     

-

             

Färber Stanislav (SKAK)

 

..

                 

Färber Stanislav (ŠKOL)

             

-

-

-

-

Musil Petr (SKAK)

       

..

           

Musil Petr (ŠKOL)

             

..

..

-

-

Semrád Petr (SKAK)

   

-

               

Semrád Petr (ŠKOL)

             

-

-

-

-

Šťastný Marcel (ŠKOL)

             

-

..

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Basíková Petra

3.hod

odpadá

Aj

KČ3

 

školní akce-kurzy, rauty

Hrubeš Jan

4.hod

odpadá

Ikt

KČ3 (IKT1)

 

školní akce-kurzy, rauty

 

8.hod

odpadá

Ikt

AE1 (IKT1)

 

zrušeno

Jiránková Ivana

7.hod

přesun <<

ZTV

AUI2 (AU)

(238)

z 26.2. 5.hod

Michálková Lenka

1.hod

přesun >>

Cjl

VČ1

 

na 6.hod

 

6.hod

přesun <<

Cjl

VČ1

(115)

z 1.hod

Mikolášek Milan

2.hod

přesun >>

Cjl

AU3

 

na 5.hod

 

5.hod

přesun <<

Cjl

AU3

(242)

z 2.hod

 

5.hod

odpadá

Obn

AU3

 

zrušeno

Musil Petr

6.hod

odpadá

Ikt

VČ1 (IKT2)

 

zrušeno

Novotná Daniela

6.hod

přesun <<

Prx

IS2 (PRX2)

(mim)

z 20.2. 7.hod

 

6.hod

odpadá

Prx

IS2 (PRX1)

 

zrušeno

 

8.hod

navíc

Prx

IS2 (PRX2)

(mim)

do úvazku

 

8.hod

odpadá

Prx

IS2

 

zrušeno

 

9.hod

navíc

Prx

IS2 (PRX2)

(mim)

do úvazku

Novotná Ivana

6.hod

přesun >>

Eko

AUI2

 

na 26.2. 4.hod

Šťastný Marcel

4.hod

přesun <<

Tv

HT1

(MT)

z 2.3. 6.hod

Štrouf Jan

7.hod

přesun <<

OCV

AUI2 (IN)

(251)

z 26.2. 5.hod

Vránek Jiří

1.hod

přesun <<

ZPS

VČ1

(115)

z 26.2. 1.hod

Změny v rozvrzích tříd:

AE1

8.hod

Ikt

IKT1

 

odpadá

 

(HRU)

 

8.hod

Ikt

IKT2

 

odpadá

 

(MUS)

AU3

5.hod

Cjl

 

(242)

přesun <<

Mikolášek Milan

z 2.hod

 

5.hod

Obn

   

odpadá

 

(MIK)

AUI2

6.hod

Eko

   

přesun >>

 

na 26.2. (Po) 4.hod

 

7.hod

ZTV

AU

(238)

přesun <<

Jiránková Ivana

z 26.2. (Po) 5.hod

 

7.hod

OCV

IN

(251)

přesun <<

Štrouf Jan

z 26.2. (Po) 5.hod

HT1

4.hod

Tv

 

(MT)

přesun <<

Šťastný Marcel

z 2.3. (Pá) 6.hod

 

4.hod

TPP

   

odpadá

 

(BRŮ)

 

7.hod

TPP

TPP1

 

odpadá

 

(BRŮ)

 

8.hod

TPP

TPP1

 

odpadá

 

(BRŮ)

 

9.hod

TPP

TPP1

 

odpadá

 

(BRŮ)

HT4

8.hod

Tv

   

odpadá

 

(ŠŤA)

IS2

6.hod

Prx

PRX2

(mim)

přesun <<

Novotná Daniela

z 20.2. (Út) 7.hod

 

6.hod

Prx

PRX1

 

odpadá

 

(NOD)

 

8.hod

Prx

PRX2

(mim)

navíc

Novotná Daniela

 
 

8.hod

Prx

   

odpadá

 

(NOD)

 

9.hod

Prx

PRX2

(mim)

navíc

Novotná Daniela

 

VČ1

1.hod

ZPS

 

(115)

přesun <<

Vránek Jiří

z 26.2. (Po) 1.hod

 

1.hod

Cjl

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

6.hod

Cjl

 

(115)

přesun <<

Michálková Lenka

z 1.hod

 

6.hod

Ikt

IKT2

 

odpadá

 

(MUS)

 

7.hod

Ikt

IKT1

 

odpadá

 

(MUS)

Pedagogický dohled u třídy:

AU3, 1. hod - Färber Stanislav

AU3, 2. hod - Semrád Petr

KČ3, 3. hod - Dvořáček Tomáš

KČ3, 4. hod - Musil Petr

 

 

I.Nováková, J.Frejlachová, O.Benešová, R.Vosolová, I.Novotná, T.Dvořáček - školení

Agentura Pohodáři - audiovizuální pořad o Polsku - začátek v 10:15 - vstupné 60,-kč -
odchod podle pokynů dozorů po 2.vyuč.hodině, návrat na 6.hodinu:
VČ1 - F.Janda, VČ2 - J.Příběnská, VČ3 - J.Ellederová, AU3 - I.Jiránková, AUI2 - P.Semrád, CŘ1 - J.Vránek, CU2 - E.Roztočilová, HT1 - S.Kofroňová, HT2 - M.Krejčíková, HT3 - J.Hrubeš, IS1 + IS3 - S.Färber, IS2 - O.Shonová, PO1 - J.Kubovský

H.Borůvková - 3. - 5.h. - lékař

Suplování:   Středa 28.2.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 23.2.2018 (10:37)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

AU3

     

KUL

KUL

KUL

         

AUI2

     

KUL

KUL

KUL

         

CŘ1

     

KUL

KUL

KUL

         

CU2

     

KUL

KUL

KUL

         

HT1

     

KUL

KUL

KUL

         

HT2

     

KUL

KUL

KUL

         

HT3

     

KUL

KUL

KUL

         

IS1

     

KUL

KUL

KUL

         

IS2

     

KUL

KUL

KUL

         

IS3

     

KUL

KUL

KUL

         

PO1

     

KUL

KUL

KUL

KUL

       

VČ1

     

KUL

KUL

KUL

         

VČ2

     

KUL

KUL

KUL

         

VČ3

     

KUL

KUL

KUL

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Benešová Olga (ŠKOL)

-

..

..

..

..

-

..

-

..

-

-

Borůvková Hana (LEK)

     

..

..

-

         

Dvořáček Tomáš (ŠKOL)

-

..

..

..

..

-

..

-

..

-

-

Ellederová Jitka (SKAK)

     

..

..

..

         

Färber Stanislav (SKAK)

     

..

..

..

         

Frejlachová Jana (ŠKOL)

-

ELL

-

-

..

KVA

..

-

..

-

-

Hrubeš Jan (SKAK)

     

..

..

..

         

Janda František (SKAK)

     

..

..

-

         

Jiránková Ivana (SKAK)

     

-

..

>>

         

Kofroňová Soňa (SKAK)

     

..

..

-

         

Krejčíková Monika (SKAK)

     

..

..

BAS

         

Kubovský Jan (SKAK)

     

..

..

-

         

Nováková Irena (ŠKOL)

-

..

..

-

..

..

-

-

-

-

-

Novotná Ivana (ŠKOL)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Příběnská Jitka (SKAK)

     

-

..

..

         

Roztočilová Eva (SKAK)

     

..

..

..

         

Semrád Petr (SKAK)

     

..

-

..

..

       

Shonová Olga (SKAK)

     

..

ZVĚ

..

         

Vosolová Renata (ŠKOL)

-

-

ELL

..

-

..

..

-

..

-

-

Vránek Jiří (SKAK)

     

..

..

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Basíková Petra

2.hod

přesun <<

Aj

KČ3

(023)

z 26.2. 8.hod

 

5.hod

spojeno (KRČ SKAK)

Aj

PO2 (AJ2)

(266)

 
 

5.hod

změna

Aj

PO2 (AJ1)

(266)

 

Cimpová Dagmar

4.hod

navíc

Aj

VČE4 (AJ1)

(105)

přespočetná hod.

 

5.hod

odpadá

Aj

VČ2 (AJ1)

 

kulturní akce

Ellederová Jitka

1.hod

spojeno (FRE ŠKOL)

PEK

VČE4 (EP1)

(148)

 
 

2.hod

změna

PEK

VČ3 (TA1)

(148)

 
 

2.hod

spojeno (VSL ŠKOL)

PEK

VČ3 (IKT2)

(148)

 
 

7.hod

přesun <<

Obn

KČ3

(023)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

Obn

KČ3

 

na 7.hod

Honsová Helena

3.hod

přesun <<

Zpv

KČ1

(020)

z 26.2. 4.hod

 

4.hod

přesun <<

Zpv

AE1

(255)

z 5.hod

 

4.hod

odpadá

SUR

CU2

 

kulturní akce

 

5.hod

přesun >>

Zpv

AE1

 

na 4.hod

 

6.hod

odpadá

Zpv

PO1

 

zrušeno

Hrazánková Hana

3.hod

odpadá

Mat

AUI2

 

kulturní akce

Hrdinková Markéta

1.hod

navíc

Nj

KČ3

(023)

do úvazku

 

1.hod

odpadá

Nj

VČ1 (NJ1)

 

zrušeno

 

5.hod

navíc

Cjl

AE1

(255)

do úvazku

 

5.hod

odpadá

Nj

KČ3 (NJ1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Nj

KČ3 (NJ2)

 

zrušeno

Chmelíková Gabriela

5.hod

odpadá

Aj

IS2

 

kulturní akce

Janda František

1.hod

přesun <<

Tv

PO2

(VT)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

Tv

PO2

 

na 1.hod

 

7.hod

přesun <<

Tv

VČE4

(Tv)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Tv

VČE4

 

na 7.hod

Jiránková Ivana

1.hod

přesun <<

KAU

AU3

(242)

z 5.hod

Krešáková Pavla

5.hod

odpadá

Tv

CU2

 

kulturní akce

Kvasnicová Julie

4.hod

přesun <<

PRÁ

PO2

(102)

z 1.3. 5.hod

 

5.hod

spojeno (FRE ŠKOL)

PRÁ

VČE4 (EP1)

(102)

 

Matějčková Jana

4.hod

odpadá

Nj

VČ3 (NJ2)

 

kulturní akce

 

5.hod

odpadá

Nj

HT3 (NJ1)

 

kulturní akce

Michálková Lenka

4.hod

přesun <<

Dum

IS4

(P35)

z 2.3. 2.hod

Mikolášek Milan

1.hod

odpadá

Obn

AU3

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Cjl

AU3

 

kulturní akce

Musil Petr

4.hod

odpadá

Ikt

AUI2 (IKT1)

 

kulturní akce

 

5.hod

odpadá

Ikt

VČ2 (IKT2)

 

kulturní akce

Němečková Marta

5.hod

navíc

HP

HT4

(144)

do úvazku

Novotná Daniela

4.hod

odpadá

Knih

IS2

 

kulturní akce

Prošková Ivana

5.hod

odpadá

Uce

VČ3

 

kulturní akce

Šťastný Marcel

3.hod

odpadá

Tv

IS3

 

kulturní akce

Štrouf Jan

5.hod

odpadá

Ply

AUI2 (IN)

 

kulturní akce

Vaňková Eva

4.hod

navíc

Aj

VČE4 (AJ2)

(109)

přespočetná hod.

 

4.hod

odpadá

Tv

VČ2 (TV2)

 

kulturní akce

Vosátka Jiří

3.hod

odpadá

Ikt

HT3 (IKT2)

 

kulturní akce

 

4.hod

odpadá

Ikt

AUI2 (IKT2)

 

kulturní akce

Vránek Jiří

2.hod

přesun <<

Cjl

PO2

(266)

z 20.2. 2.hod

Zvěřinová Jaroslava

3.hod

odpadá

Dej

IS2

 

kulturní akce

 

4.hod

spojeno (SHO SKAK)

Nj

HT4 (NJ1)

(144)

 
 

5.hod

odpadá

Nj

HT3 (NJ2)

 

kulturní akce

Změny v rozvrzích tříd:

AE1

4.hod

Zpv

 

(255)

přesun <<

Honsová Helena

z 5.hod

 

4.hod

ODg

   

odpadá

 

(JIR)

 

5.hod

Cjl

 

(255)

navíc

Hrdinková Markéta

 
 

5.hod

Zpv

   

přesun >>

 

na 4.hod

AU3

1.hod

KAU

 

(242)

přesun <<

Jiránková Ivana

z 5.hod

 

1.hod

Obn

   

odpadá

 

(MIK)

 

6.hod

ODg

   

odpadá

 

(SEM)

HT1

6.hod

PAV

   

odpadá

 

(DVŘ)

HT4

4.hod

Nj

NJ1

(144)

spojí

Zvěřinová Jaroslava

(SHO)

 

5.hod

HP

 

(144)

navíc

Němečková Marta

 
 

5.hod

Eko

   

odpadá

 

(VSL)

 

8.hod

Uce

   

odpadá

 

(BEN)

IS2

6.hod

PEK

   

odpadá

 

(VSL)

IS4

4.hod

Dum

 

(P35)

přesun <<

Michálková Lenka

z 2.3. (Pá) 2.hod

 

4.hod

Mat

   

odpadá

 

(FAR)

KČ1

3.hod

Zpv

 

(020)

přesun <<

Honsová Helena

z 26.2. (Po) 4.hod

 

3.hod

Tech

   

odpadá

 

(DVŘ)

 

8.hod

STO

   

odpadá

 

(DVŘ)

KČ3

1.hod

Nj

 

(023)

navíc

Hrdinková Markéta

 
 

1.hod

Tech

   

odpadá

 

(DVŘ)

 

2.hod

Aj

 

(023)

přesun <<

Basíková Petra

z 26.2. (Po) 8.hod

 

2.hod

Tech

   

odpadá

 

(DVŘ)

 

5.hod

Nj

NJ1

 

odpadá

 

(HRD)

 

7.hod

Obn

 

(023)

přesun <<

Ellederová Jitka

z 9.hod

 

7.hod

Nj

NJ2

 

odpadá

 

(HRD)

 

9.hod

Obn

   

přesun >>

 

na 7.hod

PO1

8.hod

PRÁ

   

odpadá

 

(VSL)

PO2

1.hod

Tv

 

(VT)

přesun <<

Janda František

z 6.hod

 

1.hod

UP

PEK1

 

odpadá

 

(BEN)

 

1.hod

UP

PEK2

 

odpadá

 

(NOV)

 

2.hod

Cjl

 

(266)

přesun <<

Vránek Jiří

z 20.2. (Út) 2.hod

 

2.hod

UP

PEK1

 

odpadá

 

(BEN)

 

2.hod

UP

PEK2

 

odpadá

 

(NOV)

 

4.hod

PRÁ

 

(102)

přesun <<

Kvasnicová Julie

z 1.3. (Čt) 5.hod

 

4.hod

Uce

   

odpadá

 

(BEN)

 

5.hod

Aj

AJ2

(266)

spojí

Basíková Petra

(KRČ)

 

5.hod

Aj

AJ1

(266)

změna

Basíková Petra

 
 

6.hod

Tv

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

8.hod

Man

   

odpadá

 

(FRE)

VČ1

1.hod

Nj

NJ1

 

odpadá

 

(HRD)

VČ3

2.hod

PEK

TA1

(148)

změna

Ellederová Jitka

 
 

2.hod

PEK

IKT2

(148)

spojí

Ellederová Jitka

(VSL)

VČE4

1.hod

PEK

EP1

(148)

spojí

Ellederová Jitka

(FRE)

 

4.hod

Aj

AJ2

(109)

navíc

Vaňková Eva

 
 

4.hod

Aj

AJ1

(105)

navíc

Cimpová Dagmar

 
 

4.hod

ZPY

EP1

 

odpadá

 

(VRÁ)

 

4.hod

PEK

VČ1

 

odpadá

 

(ELL)

 

5.hod

PRÁ

EP1

(102)

spojí

Kvasnicová Julie

(FRE)

 

6.hod

HČS

VČ1

 

odpadá

 

(BEN)

 

6.hod

Eko

EP1

 

odpadá

 

(FRE)

 

7.hod

Tv

 

(Tv)

přesun <<

Janda František

z 8.hod

 

8.hod

Tv

   

přesun >>

 

na 7.hod

Pedagogický dohled u třídy:

AU3, 3.- 5. hod - Jiránková Ivana

AUI2, 3.- 5. hod - Semrád Petr

CŘ1, 3.- 5. hod - Vránek Jiří

CU2, 3.- 5. hod - Roztočilová Eva

HT1, 3.- 5. hod - Kofroňová Soňa

HT2, 3.- 5. hod - Krejčíková Monika

HT3, 3.- 5. hod - Hrubeš Jan

IS1, 3.- 5. hod - Färber Stanislav

IS2, 3.- 5. hod - Shonová Olga

IS3, 3.- 5. hod - Färber Stanislav

PO1, 3.- 5. hod - Kubovský Jan

VČ1, 3.- 5. hod - Janda František

VČ2, 3.- 5. hod - Příběnská Jitka

VČ3, 3.- 5. hod - Ellederová Jitka

 

 

M.Krejčíková - odpoledne lékař

SIC školy - besedy s ÚP : 3. - 4.h. - HT4 + IS4 - J.Zvěřinová
5. - 6.h. - VČE4 - J.Matějčková

Suplování:   Čtvrtek 1.3.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 23.2.2018 (10:37)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

HT4

     

ŠKAK

ŠKAK

           

IS4

     

ŠKAK

ŠKAK

           

VČE4

         

ŠKAK

ŠKAK

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Krejčíková Monika (LEK)

             

..

..

-

 

Matějčková Jana (SKAK)

         

..

..

       

Zvěřinová Jaroslava (SKAK)

     

..

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Benešová Olga

6.hod

odpadá

Uce

VČE4 (VČ1)

 

školní akce-kurzy, rauty

Frejlachová Jana

6.hod

odpadá

Obp

VČE4 (EP1)

 

školní akce-kurzy, rauty

Hrubeš Jan

4.hod

odpadá

Mat

HT4

 

školní akce-kurzy, rauty

Kubovský Jan

5.hod

přesun <<

Mat

PO2

(266)

z 2.3. 4.hod

 

6.hod

přesun >>

Mat

PO2

 

na 26.2. 3.hod

Kvasnicová Julie

5.hod

přesun >>

PRÁ

PO2

 

na 28.2. 4.hod

Shonová Olga

3.hod

odpadá

Nj

HT4 (NJ1)

 

školní akce-kurzy, rauty

 

5.hod

odpadá

Nj

VČE4 (NJ2)

 

školní akce-kurzy, rauty

Šanderová Ladislava

4.hod

odpadá

Cjl

IS4

 

školní akce-kurzy, rauty

Šťastný Marcel

3.hod

odpadá

Tv

IS4

 

školní akce-kurzy, rauty

 

7.hod

přesun <<

Tv

AE1

(MT)

z 26.2. 6.hod

Změny v rozvrzích tříd:

AE1

7.hod

Tv

 

(MT)

přesun <<

Šťastný Marcel

z 26.2. (Po) 6.hod

KČ1

7.hod

Aj

AJ2

 

odpadá

 

(KRČ)

 

8.hod

Aj

AJ2

 

odpadá

 

(KRČ)

PO1

6.hod

Dej

   

odpadá

 

(MAT)

PO2

5.hod

Mat

 

(266)

přesun <<

Kubovský Jan

z 2.3. (Pá) 4.hod

 

5.hod

PRÁ

   

přesun >>

 

na 28.2. (St) 4.hod

 

6.hod

Mat

   

přesun >>

 

na 26.2. (Po) 3.hod

Pedagogický dohled u třídy:

HT4, 3., 4. hod - Zvěřinová Jaroslava

IS4, 3., 4. hod - Zvěřinová Jaroslava

VČE4, 5., 6. hod - Matějčková Jana

 

 

SIC školy - přednáška o EU - 3. - 4.h. - PhD.Dušek :
VČ1 - J.Ellederová, VČ2 - J.Kubovský

Suplování:   Pátek 2.3.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 23.2.2018 (10:37)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

VČ1

     

ŠKAK

ŠKAK

ŠKAK

         

VČ2

     

ŠKAK

ŠKAK

ŠKAK

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Ellederová Jitka (SKAK)

     

..

..

-

         

Kubovský Jan (SKAK)

     

..

>>

-

         

Michálková Lenka (ŠKOL)

 

..

>>

-

-

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Benešová Olga

4.hod

odpadá

VS

VČ2

 

školní akce-kurzy, rauty

Frejlachová Jana

4.hod

přesun <<

Eko

PO2

(266)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

Eko

PO2

 

na 4.hod

Janda František

5.hod

odpadá

Tv

VČ2 (TV1)

 

školní akce-kurzy, rauty

Kubů Jitka

1.hod

navíc

Aj

IS4

(P35)

dohled

 

2.hod

navíc

Aj

IS4

(P35)

dohled

Prošková Ivana

3.hod

odpadá

PEK

VČ1 (PEK2)

 

školní akce-kurzy, rauty

 

4.hod

odpadá

PEK

VČ1 (PEK2)

 

školní akce-kurzy, rauty

Šťastný Marcel

6.hod

přesun >>

Tv

HT1

 

na 27.2. 4.hod

Vaňková Eva

5.hod

odpadá

Tv

VČ2 (TV2)

 

školní akce-kurzy, rauty

Vránek Jiří

5.hod

odpadá

ZPS

VČ1

 

školní akce-kurzy, rauty

Změny v rozvrzích tříd:

HT1

6.hod

Tv

   

přesun >>

 

na 27.2. (Út) 4.hod

IS4

1.hod

Aj

 

(P35)

navíc

Kubů Jitka

 
 

1.hod

Dum

   

odpadá

 

(MIL)

 

2.hod

Aj

 

(P35)

navíc

Kubů Jitka

 
 

2.hod

Dum

   

přesun >>

 

na 28.2. (St) 4.hod

PO2

4.hod

Eko

 

(266)

přesun <<

Frejlachová Jana

z 6.hod

 

4.hod

Mat

   

přesun >>

 

na 1.3. (Čt) 5.hod

 

6.hod

Eko

   

přesun >>

 

na 4.hod

Pedagogický dohled u třídy:

VČ1, 3.- 5. hod - Ellederová Jitka

VČ2, 3.- 5. hod - Kubovský Jan

 

Zpracováno v systému Bakaláři