M.Krejčíková - nemoc

T.Dvořáček - 1. - 3.h. - lékař
J.Kubů, S.Kofroňová - RD
16:00 - třídní schůzky - rozpis vedle

Suplování:   Čtvrtek 15.11.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 15.11.2018 (10:07)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Dvořáček Tomáš (LEK)

 

BRŮ

BRŮ

KRŠ

             

Kofroňová Soňa (RD)

 

..

-

-

SHO

-

..

-

-

   

Krejčíková Monika (NEM)

-

-

CIM

CÍCH

-

KRŠ

KRŠ

..

-

-

-

Kubů Jitka (RD)

     

FAR

NOV

-

CHM

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Borůvková Hana

1.hod

supl. (DVŘ LEK)

ODK

CI1 (CU1)

(023)

do úvazku

 

2.hod

supl. (DVŘ LEK)

SZ

CI1 (CU1)

(010)

do úvazku

Cícha Radek

3.hod

změna

Aj

CI1 (IN1)

(023)

 
 

3.hod

spojeno (KRČ NEM)

Aj

CI1 (CU1)

(023)

 

Cimpová Dagmar

2.hod

spojeno (KRČ NEM)

Aj

KČ2 (AJ2)

(020)

 
 

6.hod

navíc

Aj

VČ3

(109)

do úvazku

 

6.hod

odpadá

Aj

VČ3 (AJ1)

 

zrušeno

Färber Stanislav

3.hod

supl. (JKU RD)

Mat

IS4

(054)

přespočetná hod.

Frejlachová Jana

8.hod

přesun >>

Mar

PO1

 

na 16.11. 4.hod

Chmelíková Gabriela

6.hod

spojeno (JKU RD)

Aj

AEI2 (AJ2)

(238)

 

Krešáková Pavla

3.hod

spojeno (DVŘ LEK)

Aj

AK3 (KU)

(255)

 
 

3.hod

změna

Aj

AK3 (AU)

(255)

 
 

5.hod

spojeno (KRČ NEM)

Aj

HT4 (AJ1)

(140)

 
 

6.hod

spojeno (KRČ NEM)

Aj

HT4 (AJ1)

(149)

 
 

6.hod

změna

Aj

HT4 (AJ2)

(149)

 
 

8.hod

přesun >>

KAJ

PO2

 

na 14.11. 4.hod

Matějčková Jana

7.hod

přesun <<

Dej

ISE1

(140)

z 13.11. 8.hod

Němečková Marta

1.hod

přesun <<

TOS

HT2

(153)

z 16.11. 5.hod

Nováková Irena

4.hod

spojeno (JKU RD)

Eko

ISE1 (EP1)

(140)

 

Novotná Ivana

9.hod

odpadá

STO

AK3 (KU)

 

zrušeno

Příběnská Jitka

6.hod

přesun <<

Cjl

VČ4

(111)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Cjl

VČ4

 

na 6.hod

Shonová Olga

4.hod

spojeno (KOF RD)

Nj

VČ1 (NJ1)

(025)

 

Změny v rozvrzích tříd:

CI1

1.hod

ODK

CU1

(023)

supluje

Borůvková Hana

(DVŘ)

 

2.hod

SZ

CU1

(010)

supluje

Borůvková Hana

(DVŘ)

 

3.hod

Aj

IN1

(023)

změna

Cícha Radek

 
 

3.hod

Aj

CU1

(023)

spojí

Cícha Radek

(KRČ)

ISE1

4.hod

Eko

EP1

(140)

spojí

Nováková Irena

(JKU)

 

7.hod

Dej

 

(140)

přesun <<

Matějčková Jana

z 13.11. (Út) 8.hod

VČ1

4.hod

Nj

NJ1

(025)

spojí

Shonová Olga

(KOF)

PO1

8.hod

Mar

   

přesun >>

 

na 16.11. (Pá) 4.hod

AEI2

6.hod

Aj

AJ2

(238)

spojí

Chmelíková Gabriela

(JKU)

AK3

3.hod

Aj

KU

(255)

spojí

Krešáková Pavla

(DVŘ)

 

3.hod

Aj

AU

(255)

změna

Krešáková Pavla

 
 

9.hod

STO

KU

 

odpadá

 

(NOI)

HT2

1.hod

TOS

 

(153)

přesun <<

Němečková Marta

z 16.11. (Pá) 5.hod

 

1.hod

Nj

   

odpadá

 

(KOF)

HT4

5.hod

Aj

AJ1

(140)

spojí

Krešáková Pavla

(KRČ)

 

6.hod

Aj

AJ1

(149)

spojí

Krešáková Pavla

(KRČ)

 

6.hod

Aj

AJ2

(149)

změna

Krešáková Pavla

 

IS4

3.hod

Mat

 

(054)

supluje

Färber Stanislav

(JKU)

KČ2

2.hod

Aj

AJ2

(020)

spojí

Cimpová Dagmar

(KRČ)

PO2

8.hod

KAJ

   

přesun >>

 

na 14.11. (St) 4.hod

VČ3

6.hod

Aj

 

(109)

navíc

Cimpová Dagmar

 
 

6.hod

Aj

AJ1

 

odpadá

 

(CIM)

 

7.hod

Aj

AJ2

 

odpadá

 

(KRČ)

VČ4

6.hod

Cjl

 

(111)

přesun <<

Příběnská Jitka

z 8.hod

 

6.hod

Nj

   

odpadá

 

(KOF)

 

8.hod

Cjl

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

 

M.Krejčíková - nemoc
M.Němečková, O.Benešová - dovolená
T.Dvořáček - školení
Třída KČ3 - H.Borůvková - exkurze

Suplování:   Pátek 16.11.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 15.11.2018 (10:07)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

KČ3

 

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Benešová Olga (Dov)

 

-

-

-

..

MUS

..

       

Borůvková Hana (EX)

 

>>

-

-

ROZ

ROZ

..

-

     

Cícha Radek (SKAK)

 

-

CHM

CIM

VRÁ

-

-

       

Dvořáček Tomáš (ŠKOL)

 

..

..

-

..

VRÁ

..

       

Krejčíková Monika (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Němečková Marta (Dov)

 

FRE

..

..

..

>>

..

       

Semrád Petr (LEK)

 

-

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Cimpová Dagmar

3.hod

spojeno (CÍCH SKAK)

Aj

VČ2 (AJ1)

(115)

 

Frejlachová Jana

1.hod

supl. (NEM Dov)

Mam

HT4

(149)

přesun

 

4.hod

přesun <<

Mar

PO1

(266)

z 15.11. 8.hod

 

6.hod

odpadá

Mam

HT4

 

zrušeno

Friedlová Martina

1.hod

odpadá

Odv

KČ3

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

Odv

KČ3

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

Odv

KČ3

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

Odv

KČ3

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

Odv

KČ3

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

Odv

KČ3

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

Odv

KČ3

 

exkurze

Hrubeš Jan

5.hod

navíc

Mat

HT2

(153)

do úvazku

Chmelíková Gabriela

2.hod

spojeno (CÍCH SKAK)

Aj

PO1 (AJ1)

(266)

 

Jandová Dana

4.hod

navíc

Obn

KČ2

(020)

dohled

Kubovský Jan

1.hod

navíc

Mat

KČ2

(020)

přesun

 

1.hod

odpadá

Mat

PO1

 

zrušeno

Matějčková Jana

3.hod

přesun <<

Dej

PO1

(266)

z 14.11. 6.hod

Michálková Lenka

1.hod

navíc

Cjl

HT1

(144)

dohled

 

2.hod

navíc

Cjl

HT3

(157)

do úvazku

 

4.hod

navíc

Cjl

HT2

(153)

do úvazku

Musil Petr

2.hod

navíc

Ikt

KČ2

(227)

do úvazku

 

5.hod

spojeno (BEN Dov)

Ikt

PO1 (PEK1)

(047)

 
 

6.hod

odpadá

Ikt

PO1 (IKT2)

 

zrušeno

Roztočilová Eva

4.hod

změna

Tech

CŘ2 (ŘE1)

(039)

 
 

4.hod

spojeno (BRŮ EX)

Tech

CŘ2 (CU1)

(039)

 
 

5.hod

změna

Tech

CŘ2 (ŘE1)

(039)

 
 

5.hod

spojeno (BRŮ EX)

Tech

CŘ2 (CU1)

(039)

 

Vosátka Jiří

3.hod

přesun <<

Ikt

HT3

(230)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

Ikt

HT3

 

na 3.hod

Vránek Jiří

1.hod

přesun <<

Cjl

PO1

(266)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

Cjl

PO1

 

na 1.hod

 

4.hod

spojeno (CÍCH SKAK)

Cjl

CI1 (IN1)

(023)

 
 

5.hod

supl. (DVŘ ŠKOL)

Cjl

CI1 (CU1)

(023)

dohled

Změny v rozvrzích tříd:

CI1

4.hod

Cjl

IN1

(023)

spojí

Vránek Jiří

(CÍCH)

 

5.hod

Cjl

CU1

(023)

supluje

Vránek Jiří

(DVŘ)

 

6.hod

ODK

CU1

 

odpadá

 

(BRŮ)

HT1

1.hod

Cjl

 

(144)

navíc

Michálková Lenka

 
 

1.hod

TPP

   

přesun >>

 

na 14.11. (St) 6.hod

 

6.hod

TOS

   

odpadá

 

(DVŘ)

PO1

1.hod

Cjl

 

(266)

přesun <<

Vránek Jiří

z 3.hod

 

1.hod

Mat

   

odpadá

 

(KUJ)

 

2.hod

Aj

AJ1

(266)

spojí

Chmelíková Gabriela

(CÍCH)

 

3.hod

Dej

 

(266)

přesun <<

Matějčková Jana

z 14.11. (St) 6.hod

 

3.hod

Cjl

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

4.hod

Mar

 

(266)

přesun <<

Frejlachová Jana

z 15.11. (Čt) 8.hod

 

4.hod

Uce

   

odpadá

 

(BEN)

 

5.hod

Ikt

PEK1

(047)

spojí

Musil Petr

(BEN)

 

6.hod

PEK

PEK1

 

odpadá

 

(BEN)

 

6.hod

Ikt

IKT2

 

odpadá

 

(MUS)

CŘ2

4.hod

Tech

ŘE1

(039)

změna

Roztočilová Eva

 
 

4.hod

Tech

CU1

(039)

spojí

Roztočilová Eva

(BRŮ)

 

5.hod

Tech

ŘE1

(039)

změna

Roztočilová Eva

 
 

5.hod

Tech

CU1

(039)

spojí

Roztočilová Eva

(BRŮ)

HT2

4.hod

Cjl

 

(153)

navíc

Michálková Lenka

 
 

4.hod

TPP

   

odpadá

 

(NEM)

 

5.hod

Mat

 

(153)

navíc

Hrubeš Jan

 
 

5.hod

TOS

   

přesun >>

 

na 15.11. (Čt) 1.hod

 

6.hod

TOS

   

odpadá

 

(NEM)

HT3

2.hod

Cjl

 

(157)

navíc

Michálková Lenka

 
 

2.hod

CR

   

odpadá

 

(NEM)

 

3.hod

Ikt

 

(230)

přesun <<

Vosátka Jiří

z 6.hod

 

3.hod

CR

   

odpadá

 

(NEM)

 

6.hod

Ikt

   

přesun >>

 

na 3.hod

HT4

1.hod

Mam

 

(149)

supluje

Frejlachová Jana

(NEM)

 

6.hod

Mam

   

odpadá

 

(FRE)

KČ2

1.hod

Mat

 

(020)

navíc

Kubovský Jan

 
 

1.hod

Tech

   

odpadá

 

(DVŘ)

 

2.hod

Ikt

 

(227)

navíc

Musil Petr

 
 

2.hod

Tech

   

odpadá

 

(DVŘ)

 

4.hod

Obn

 

(020)

navíc

Jandová Dana

 
 

4.hod

STO

   

odpadá

 

(DVŘ)

VČ2

3.hod

Aj

AJ1

(115)

spojí

Cimpová Dagmar

(CÍCH)

Pedagogický dohled u třídy:

KČ3, 1.- 7. hod - Borůvková Hana

 

Zpracováno v systému Bakaláři